Про нас


         Школа - чарівна гомінка країна нашого дитинства, в якій панують любов і повага до кожної дитини; вчителі трепетно виховують Людину, вчать думати, аналізувати, висловлювати свою думку.
Діяльність педагогічного колективу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради» спрямована на дослідження проблеми «Модернізація системи роботи закладу через запровадження в освітнє середовище інноваційних концепцій з метою створення умов для розвитку обдарованої дитини, професійного й особистісного ставлення як учня, так і педагога».
1355 учнів дорогою радості, творчості, взаєморозуміння ведуть 78 педагогів, серед яких три заслужених вчителя, 15 вчителів-методистів, 16 старших вчителів, 13 вчителів вищої категорії; 5 педагогічних працівників нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 2 вчителя нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».
Наша школа - це велика дружна сім’я, в якій кожна дитина і вчитель прагне до всебічної творчої реалізації свого потенціалу. Вчителі школи - переможці багатьох конкурсів педагогічної майстерності: «Ярмарок фахових сподівань», «Творча скарбничка», «Вчитель року», «Класний керівник року», «Надія року», «Вчитель-новатор», «Інноваційний урок» тощо.
Педагогічний колектив школи отримав Гранти Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради в рамках реалізації обласної програми "Розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області" за шкільні проекти: «Зігріємо дитячу душу полум’ям наших сердець» (ІІ місце, 2010 р), «Інформатизація освітнього простору школи для вдосконалення управлінської діяльності та навчально-виховного процесу закладу» (ІІІ місце, 2011 р.), "Формування інформаційно-освітнього простору школи шляхом технології віртуалізації" (І місце, 2013 р.), «Використання хмарної технології Microsoft Azure в навчально-виховному процесі» (ІІІ місце, 2016 р.), «Віртуальний кабінет хімії» (ІІ місце, 2016 р.), а також Грант від БФ "Подільська громада" за перемогу у конкурсі грантів "Через досвід до успіху" (2011 р.).
У 2014 році школа розпочала дослідно-експериментальну роботу в рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті»  по впровадженню моделі використання хмаро орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього навчального закладу.
У 2015 році заклад став переможцем (І місце) Всеукраїнського огляду-конкурсу «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи». У цьому ж році на міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» заклад виборов ІІ місце.
Справжні вчителі-чарівники працюють у класах із поглибленим вивченням біології, історії, правознавства, української та англійської мов, у профільних класах. Тут виховуються і навчаються майбутні науковці та бізнесмени, лікарі та вчителі.
Школа кілька років поспіль входить до десятки кращих шкіл міста з підготовки переможців II-IV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Учні школи - щорічні переможці міських, обласних конкурсів «Перлини року», «Ми на варті довкілля», «Ідея соборності України», «Історія міст і сіл», інтелектуальних  конкурсів «Що? Де? Коли?», «Спілкуємось англійською», «Історія України та державотворення» тощо.
На основі спільності інтересів учнів, учителів, батьків було створено громадське об'єднання «РОДИНА», мета якого — розвиток високої культури і самореалізація творчого потенціалу всіх учасників освітнього процесу, сприяння зростанню громадської ініціативи та відповідальності.
У школі функціонують три музеї: фольклорно-етнографічний «Нашому роду нема переводу», музей «Історія розвитку комп’ютерної техніки» та музей історії школи «Палітра шкільного життя», створення якого приурочено       25-річчю школи.
Наш заклад - своєрідне поле взаємодії дітей зі світом, досвідом, традиціями. Реалізацію індивідуального освітнього попиту школярів забезпечують 44 гуртки виховного і предметного спрямування. Кожний другий учень школи співає (гурт «Калина»), танцює (данс-клуб «Голівуд»), є актором театральної студії, членом екологічного гуртка «ЕРА». Таланти школярів розкриваються на Всеукраїнському конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Подільський зорепад», міському конкурсі проектів учнівського самоврядування «Ми ті, що гідні процвітання», міському конкурсі «Лідер року». Мотивацію на здоровий спосіб життя розвиває шкільна валеологічна студія, 9 спортивних секцій, вихованці яких є переможцями міських, обласних, Всеукраїнських, міжнародних змагань, входять до юнацької збірної України з баскетболу (дівчата), велоспорту, греко-римської боротьби. Результатом спільної роботи вчителів фізичної культури, біології, основ здоров'я є перемоги в міських і обласних конкурсах «Молодь обирає здоров’я», «Молодь Вінниці -  за життя без СНІД», Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-спортивній патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).
У 2017 році команда старшокласників виборола І місце на обласному етапі та стала учасником Спеціального Всеукраїнського проекту  «Я можу врятувати життя!» ВГО «Український фонд «Здоров’я».
Традиційно у школі проводяться благодійні акції: «Солодкі сюрпризи для бійців АТО», «Великодні смаколики», «Напиши листа бійцю АТО», «Від серця до серця» тощо. А підписаний прапор бійцями АТО для педагогічного та учнівського колективів школи є символом єднання, тісного зв’язку із захисниками, віри  у краще майбутнє.
У 2012 році школа стала переможцем Загальнонаціональної акції "Флагмани освіти і науки України" та нагороджена Грамотою та медаллю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України. Протягом 4-х років заклад бере участь у Міжнародних виставках «Інноватика в освіті» та «Сучасні навчальні заклади», результат участі – 4 дипломи І ступеня та 4 золоті медалі.
Шкільне життя насичене цікавими яскравими подіями. Наші перемоги надихають нас на подальший розвиток, роботу над собою, запалюють перед нами зірки нових мрій та сподівань.